30.11.2018Mikołaj w Bibliotece

Swoją wizytę w Chełmskiej Bibliotece Publicznej zapowiedział Święty Mikołaj. Każdy, kto 6 grudnia odwiedzi naszą książnicę, będzie miał okazję spotkać uroczego gościa i otrzymać od niego upominek. Święty Mikołaj zapowiedział, że w tym wyjątkowym dniu przeprowadzi loterię fantową, w której nie będzie pustych losów (słodycze, książki) i każdy bez względu na wiek będzie mógł wziąć w niej udział zarówno w Bibliotece Głównej jak i w placówkach filialnych. Jednak szczególne zaproszenie skierował do dzieci, którym proponuje także mikołajkowy film. Projekcja rozpocznie się o godz. 16.00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) oraz w bibliotece „Na Zachodzie” (ul. Zachodnia 31).
Warto więc 6 grudnia odwiedzić ChBP, by spotkać się z gościem, który rozdaje upominki i pojawia się niestety tylko raz w roku.

6.jpg 6
jpg, 260 KiB, 1920x1090