24.01.2020„TO JA! WASZ ZAJĄC POZIOMKA!” - konkurs plastyczny

Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na lalkę teatralną.

Konkurs towarzyszy 35. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.

W tym roku organizatorzy postawili przed uczestnikami nie lada zadanie – za pomocą pacynki, marionetki lub kukły trzeba przedstawić postać Zająca Poziomki.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-VI szkół podstawowych gminy Żabno.

Prace należy składać wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do 5 marca 2020 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 w godz.: 10.00-18.00. tel. 14 645 69 31.

Wszystkie prace złożone na konkurs zostaną wystawione w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Otwarcie wystawy połączone z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 19 marca 2020 r. Wystawa lalek teatralnych potrwa do 20 kwietnia br.

Patronat honorowy nad konkursem objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś.

1.jpg 1