28.08.2014Nagroda dla Multicentrum na światowym kongresie IFLA

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie odebrała nagrodę na tegorocznym, światowym kongresie IFLA odbywającym się w Lyonie/Francja.

Nagroda została przyznana filii nr 3 - MultiCentrum, której działania za kreatywne wykorzystanie technologii ICT w bibliotekach publicznych, zostały wyróżnione w międzynarodowym konkursie EIFL .

Wśród nagrodzonych w zakresie Innovation Awards znalazły się również biblioteki z Estonii, Kolumbii, Chorwacji, Kenii i Rumuni - łącznie nagrodzono 6 bibliotek. Kongres był doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z reprezentantami innych międ­zyna­rodo­wych­ bibliotek, zapoznania się z ich działaniami oraz wysłuchania ciekawych wykładów.

01.jpg 01
jpg, 319 KiB, 866x2048