Śródmiejska Biblioteka Publiczna
ul. Masarska 14
2014-9-4
04.09.2014„Książka, to butelka, rzucona na pełnym morzu”- podróże literackie przez krainę wyobraźni”
Kraków ŚBP

Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza Młodych Czytelnikówdo udziału w Konkursie Literacko – Plastycznym „Książka, to butelka, rzucona na pełnym morzu”- podróże literackie przez krainę wyobraźni”

Jeśli w czasie tegorocznych wakacji przeczytałeś lub ktoś dorosły przeczytał ci książkę, która na długo zapadła ci w pamięci i poruszyła twoją bujną wyobraźnię, a może chciałbyś by inaczej potoczyły się losy bohaterów lub może masz pomysł na swoją historię, pełną fantazji, bo przecież w Twojej opowieści wszystko jest możliwe – to ten konkurs jest dla Ciebie!

W konkursie mogą uczestniczyć przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych - mieszkańcy Krakowa w czterech grupach wiekowych:
* przedszkolaki
* uczniowie ze szkoły podstawowej, klasy od 1 do 2
* uczniowie ze szkoły podstawowej, klasy od 3 do 4
* uczniowie ze szkoły podstawowej, klasy od 5 do 6

Składane mogą być:
* prace plastyczne – wszystkie grupy wiekowe
* prace literackie: poezja lub proza - uczniowie z klas 3-4 i 5-6 szkoły podstawowej

Ostateczny termin składania prac upływa dnia 13.10.2014 r.

Regulamin konkursu jest dostępny:
* w załączniku
* w Internecie pod adresem: www.sbpkrakow.pl,
* w siedzibach Organizatora: Bibliotece Głównej przy ul. Masarskiej 14 w Krakowie i we wszystkich filiach Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej.