10.11.2014Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

W dniu 07 listopada 2014 r. o godz. 1230 Miejska Biblioteka im. A.K. Cebrowskiego w Łowiczu zorganizowała spotkanie autorskie z autorem powieści, opowiadań i wierszy dla dzieci, a także tłumaczem i leksykografem Pawłem Beręsewiczem. W spotkaniu zorganizowanym w ramach realizacji Programu Biblioteki Narodowej Priorytet 2 uczestniczyli uczniowie trzech szkół partnerskich (Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łowiczu, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łowiczu oraz Pijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w Łowiczu).

Na koniec spotkania pisarz podpisywał książki, które przynieśli bądź zakupili uczestnicy.
beręsewicz7.11.jpg

beręsewicz7.11.jpg beręsewicz7.11