Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu
2024-4-4
26.03.2024„Między Wisłą a Bugiem” – wystawa fotografii Justyna Wolanin
BP Radom

Justyna Wolanin – na co dzień jest nauczycielką matematyki, zajmuje się również bezpieczeństwem i higieną pracy. W wolnej chwili tańczy Tango Argentyńskie, ale największą jej pasją jest fotografowanie. Pierwsze kroki stawiała pod czujnym okiem swoich nauczycieli Ewy i Remigiusza Kutyłów dokładnie 10 lat temu. I od tej chwili stale robi zdjęcia „Fotografia jest to dla mnie źródłem odprężenia, dająca chwile wytchnienia. Uprawiam fotografię krajoznawczą, więc oczywistym jest powiązanie fotografii i turystyki. Nie ma wyprawy bez aparatu fotograficznego. Fotografuje aby utrwalić chwile, które są warte zapamiętania”.