09.05.2024Życzenia Burmistrza z okazji Dnia Bibliotekarza

"Biblioteka to nie tylko zbiór książek, to także centrum życia, podstawowe ogniwo społeczeństwa". Ale biblioteka to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą - jej pracownicy i czytelnicy, dla których "Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni". Dzisiaj wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Adrian Mróz podziękowałem ekipie Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie za kreatywne i nieszablonowe podejście do upowszechniania czytelnictwa - szczególnie wśród dzieci i młodzieży, a także za wszystkie podejmowane inicjatywy, nie tylko w murach tej placówki, ale także na wszelkiego rodzaju wydarzeniach czy festynach. Taki zespół to skarb! 👏👏 Dziękuję za Wasze zaangażowanie!
www.facebook.com
www.biblioteka-gogolin.pl