09.05.2024Dzień Bibliotekarza - rozpoczynamy Tydzień Bibliotek!

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

– Wisława Szymborska

8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który rozpoczyna Tydzień Bibliotek nie tylko w całej Polsce, ale również w Gminie Grodziec. W tym roku pod hasłem „Biblioteka – miejsce na czasie”.

5.jpg

W tym szczególnym dla nas dniu otrzymałyśmy serdeczne życzenia od Wójta Gminy Grodziec Mariusza Woźniaka oraz czytelników i sympatyków biblioteki. Dziękujemy za wiele ciepłych słów wdzięczności i uznania.

2.jpg

Tydzień Bibliotek to czas, w którym grodziecka biblioteka otwiera się jeszcze bardziej na swoich użytkowników organizując różnorodne wydarzenia. W dniach od 8 do 16 maja zaplanowaliśmy wiele ciekawych atrakcji dla naszych czytelników - warsztaty, pokazy, wykłady oraz spotkania.

Zapraszamy. Świętuj razem z nami!

2.jpg 2
jpg, 2.7 MiB, 4544x3366