10.02.2015Ferie bez nudy w bibliotece - Filia w Kaniowie

Zajęcia zorganizowane wspólnie przez Bibliotekę w Kaniowie i Stowarzyszenie "Z Sercem na Dłoni" były naprawdę udane. Nikt, ani przez chwilę nie miał czasu na nudę. A cóż takiego się u nas działo? Otóż prze­prow­adzi­liśm­y rozgrywki w eurobusiness i chińczyka. Zwycięzcą turnieju chińczyka okazała się Wiktoria Nawalany, drugie miejsce zajęła Kinga Duda, a trzecie Maja Buczek, nagrodami były oczywiście gry planszowe.
Zmagaliśmy się także w potyczkach słownych, rymowankach, rebusach, krzyżówkach i kalamburach. Jeden dzień przeznaczyliśmy na szycie serduszek ze skrawków materiałów.
Na zakończenie ferii była mini zabawa taneczna połączona z zabawami ruchowymi. Więcej zdjęć na bibl­iote­kawk­anio­wie.blogspot.com
k1.jpg k2.jpg

k1.jpg k1