Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Oddział Dziecięco-Młodzieżowy
pl. Mikołaja Kopernika 10
2015-3-2
24.02.2015ZAPRASZAMY na Ogólnopolskie Wybory Książek
Opole MBP

baner.jpg

Chcecie poczuć, jak to jest brać udział w wyborach?
Nawet jeśli nie ukończyliście jeszcze 18 lat?

Już 2 marca Oddział Dziecięco-Młodzieżowy przy pl. Kopernika zmieni się w lokal wyborczy z urną, kartami do głosowania i Komisją Wyborczą! Przez cały dzień dzieci i młodzież będą mieć możliwość uczestniczenia w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Wystarczy przyjść do Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego i oddać swój głos na ulubioną książkę. Na karcie do głosowania należy wpisać tytuł co najmniej jednego dzieła, które czytaliście w ciągu ostatnich 2 lat. Głosowanie jest anonimowe. Wyniki sprawią, że dowiemy się, jakie książki lubicie najbardziej i które z nich powinny znaleźć się na bibliotecznych półkach. Akcja skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz pona­dgim­nazj­alny­ch.

baner.jpg baner