Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Filia nr 10

W programie:

powitanie gości przez Elżbietę Kampę – Dyrektora MBP
wystąpienia zaproszonych gości
mini­prze­dsta­wien­ie „Książka w bibliotece” w wykonaniu grupy „Tygryski” z Publicznego Przedszkola nr 22 w Opolu
krótki występ wokalny Elizy Jończyk „W Opolu wszystko gra”
„Moja nowa biblioteka” – wystawa plac plastycznych dzieci z Publicznego Przedszkola nr 22 w Opolu

Filia nr 10 MBP przy ul. Buhla to dawna „dziesiątka” z ul. Popiełuszki, ale w odświeżonym wydaniu.

Mała filia, ale duże możliwości! Dysponujemy bogatym i różnorodnym księgozbiorem obejmującym literaturę beletrystyczną z różnych zakątków świata, poezję, utwory dramatyczne, lektury szkolne, a także literaturę popu­larn­onau­kową­. Oferujemy możliwość skorzystania z czterech stanowisk komputerowych z bezpłatnym dostępem do Internetu. Chcesz pracować na własnym laptopie lub innym urządzeniu mobilnym? Umożliwią Ci to stanowiska do pracy indywidualnej oraz darmowa sieć Wi-Fi. U nas także można poczytać prasę. Do dyspozycji naszych czytelników są następujące tytuły: NTO, Kobieta i Życie, Przyjaciółka, Świerszczyk, Kumpel.

W naszej Filii istnieje również możliwość prezentacji swoich zainteresowań - chętnie zorganizujemy wystawę twoich prac.

Specjalne miejsce czeka na najmłodszych czytelników: kącik do zabawy i prac manualnych oraz zbiór najp­iękn­iejs­zych­ książek dla dzieci. Chętnie przeprowadzimy też zorganizowane zajęcia dla przedszkolaków.

Nowością w „dziesiątce” będzie elektroniczny system wypożyczania i dostęp do katalogu on-line.

Filia nr 10 to strzał w dziesiątkę!

filia-10_baner.jpg filia-10_baner