Rodzaj wydarzenia

2015-4-20
16.04.2015Spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską
Konstantynów Łódzki MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim, Filia nr 1 dla Dzieci i Młodzieży zaprasza serdecznie na literacko-muzyczne spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską, które odbędzie się 20 kwietnia br. o godzinie 11:00 w siedzibie biblioteki dla dzieci.

Izabella Klebańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak „Tut turu i Miganki” czy „Piosenkarnia”, emitowanych przez Program 1 TVP. Pisze również scenariusze teledysków muzycznych. W 2001 otrzymała statuetkę Yacha za najlepszy scenariusz roku do piosenki pt. Rowerek w wykonaniu Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle wesoły i przystępny sposób. Pisarka popularyzuje literacko muzykę wśród dzieci i młodzieży w bardzo dowcipny i przystępny dla młodego czytelnika sposób.

Źródło: www.wyd-literatura.com.pl
Zdjęcie: www.bpmg.megahost.pl