21.06.2013Już wakacje!

18 czerwca zakończyły się w naszej Bibliotece zajęcia rewalidacyjne dla młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu. Przez cały rok uczniowie pomagali w pracach porządkowych na terenie Biblioteki, przygotowywali rewersy czytelnicze, wystawy oraz wystrój świąteczny. Wzięli również udział w projekcie edukacyjnym pt. Ptasie radio – nasze radio, który nawiązywał do obchodów Roku Tuwima. Podczas uroczystego zakończenia zajęć młodzież otrzymała z rąk Dyrektor PBP pamiątkowe dyplomy, nadające im tytuł Przyjaciela Biblioteki.

Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za ich pracę i życzymy pogodnych i radosnych wakacji!

zss.jpg

zss.jpg zss