03.07.2013IV Spotkanie w ramach projektu ,,PODAJ DALEJ”

Multimedia i nowoczesna komunikacja

Dnia 27 czerwca 2013 r. odbyło się kolejne spotkanie organizowane w ramach PRB Mikrogrant – Podaj Dalej. Tym razem było to szkolenie wirtualne, czyli komunikacja odbyła się za pomocą komunikatora internetowego Skype. W spotkaniu wirtualnym brały udział : Biblioteka Wiodąca tj. Gminna Biblioteka Publiczna w Łososinie Dolnej z/s w Tęgoborzy , oraz Biblioteki Partnerskie : Biblioteka Gminna w Podegrodziu, GBP w Gródku n/Dunajcem, GBP w Chełmcu . Temat przewodni szkolenia to Multimedia i nowoczesna komunikacja Podczas szkolenia poruszano zagadnienia :
1.Nowe technologii w bibliotece,
2. Bezpieczeństwo w sieci
- jak tą wiedzę przekazywać użytkownikom?
- jak z nimi o tym rozmawiać? - co warto powiedzieć?.
3.Podsumowanie cyklu szkoleń zorganizowanych w ramach mikrograntu „Podaj Dalej.”

IMG_1617.jpg IMG_1617
IMG_1616.jpg IMG_1616