Moja żona wiedźma

Tytuł oryginalny:
Moâ žena - ved'ma
Tłumacz:
Rafał Dębski
Autorzy:
Andriej Bielanin
Andrej Olegovič Belânin
Ilustracje:
Przemysław Wolny
Wydawcy:
Wydawnictwo Fabryka Słów (2009)
Fundacja Krajowy Depozyt Biblioteczny (2009)
Legimi (2009)
ISBN:
978-83-7574-110-0, 83-7574-110-0
Autotagi:
druk
książki
2.0

[PK]

Moja żona jest wiedźmą. Najprawdziwszą wiedźmą. Nie pomoże tu psychiatra ani egzorcysta.

Tylko ja mogę wyciągnąć ją z iście diabelskich kłopotów, w jakie się wpakowała. Problem w tym, że żaden ze mnie bohater…

Poznali się. Pokochali. Pobrali. A potem ona mu powiedziała... Co ma zrobić biedny poeta? Albo odwrócić się na pięcie i zapomnieć, że kiedykolwiek miał żonę, albo ruszyć na ratunek! Nawet jeśli jedyną bronią, jaką dysponuje, jest poezja.

Kiedy masz za żonę wiedźmę znika problem kto pozmywa po kolacji – wystarczy, że ona zaczaruje naczynia. Kiedy masz za żonę wiedźmę, licz się z tym, że upomni się o nią ten inny, czarodziejski świat...

A wtedy nadejdzie czas trudnych wyborów i straszliwych niebezpieczeństw.

Książka dostępna w katalogu bibliotecznym na zasadach dozwolonego użytku bibliotecznego.

Tylko dla zweryfikowanych posiadaczy kart bibliotecznych.

Książka dostępna w zasobach:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim (3 egz.)

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu (2 egz.)Gminna Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej w Komorowie

Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo