Poznaj moc, która jest w tobie

Tytuł oryginalny:
Power is within you
Tłumacz:
Konrad Pawłowski
Autor:
Louise L. Hay (1926-2017)
Wydawca:
Wydawnictwo Medium (1991-2015)
Autotagi:
druk
książki
literatura stosowana
Więcej informacji...

Książka Poznaj moc która jest w tobie zawiera ogromnie wiele informacji. Nie sądź jednak, Czytelniku, że musisz tę wiedzę przyswoić od razu. Pewne idee wydadzą ci się oczywiste. Od nich rozpocznij pracę. Jeśli nie zgadzasz się z czymś, co mówię, zignoruj to. Jeżeli natomiast znajdziesz tu choć jedną godną uwagi myśl i wykorzystasz ją, aby polepszyć swoje życie, będę uważała, że napisanie tej książki miało sens. W miarę lektury odkryjesz, że używam wielu terminów, takich jak Potęga, Inteligencja, Nieskończony Umysł, Wyższa Moc, Bóg, Uniwersalna Moc, Wewnętrzna Mądrość... itd. Czynię to, żeby pokazać, że możemy w dowolny sposób nazywać tę Potęgę, która rządzi Wszechświatem i znajduje się także w nas. Jeżeli którakolwiek z tych nazw budzi twoje wątpliwości, zastąp ją taką, jaką uważasz za stosowną. Miałam nawet kiedyś zwyczaj wykreślać słowa, które nie przemawiały do mnie, i zastępowałam je tymi, które wydawały mi się bardziej odpowiednie. Ty możesz zrobić to samo. Zauważysz także, że stosowana przeze mnie pisownia dwóch wyrazów różni się od powszechnie przyjętej. Słowo disease (niemoc) przybiera postać dis-ease (nie-moc)* i oznacza to, co nie jest w harmonii z tobą lub twoim otoczeniem. AIDS pisane jest małymi literami - aids, żeby pomniejszyć negatywne oddziaływanie tego słowa. Jest to właściwie pomysł ojca Stephana Pietersa. My w Hay House popieramy tę koncepcję całym sercem i zachęcamy naszych Czytelników do tego samego. Książka Poznaj moc która jest w tobie została napisana jako ciąg dalszy książki Możesz uzdrowić swoje życie.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo