Nietypowa matka polka

Autor:
Nietypowa matka polka
Wydawcy:
Edipresse Książki (2018)
Legimi (2018)
ISBN:
9788381178891
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
e-booki
4.0 (2 głosy)

Debiutancka książka Nietypowej matki Polki, której cięty język, zmysł obserwacji i charyzmatyczna osobowość, a przede wszystkim absurdalny humor doprawiony szczyptą zdrowego rozsądku zgromadził tysiące fanów w sieci.

W książce przeczytacie m.in.: o synu, który został superlesbijką, o tym, jak to nie należy wpuszczać niemetroseksualnego mężczyzny samego do łazienki celem natłuszczenia twarzy. Jakie zadanie ma angielska dwumetrowa pielęgniarka tuż przed cesarką, kto poza pensjonariuszami domu starości „Pogodna Jesień” ogląda zawody w darta, co robią Brytyjczycy zimą, oprócz owijania się stringami, gdy temperatura spadnie do krytycznych -3 stopni. I że każdy choć raz w życiu miał sąsiada mendę. Generalnie pozycja jest jednak głównie o tym, że życie jest zbyt krótkie żeby się nie śmiać, popijając wino i głaszcząc koty.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Są książki, których głównym zadaniem jest nas uczyć. Są takie, które mają poruszyć serca i wzbogacić dusze. Są też te, których głównym zadaniem jest nas bawić 😉 • Do tych ostatnich zaliczę właśnie tę książkę. • Całość składa się ze zbioru anegdot, z życia matki czwórki dzieci, emigrantki, właścicielki dwóch kotów i dużego dystansu do siebie, i otoczenia 🙂 • Krótkie rozdziały, pisane zabawnym, niekiedy siarczystym językiem sprawiają, że czyta się ją bardzo szybko 🙂 I gwarantuję Wam, że rozbawi Was z całą pewnością 😀 • Odprężająca, zabawna lektura, przy której niejednokrotnie zaśmiała się w głos. Ponadto sądzę, że niektóre cechy Nietypowej Matki Polski każda z nas odnajdzie w sobie. Bo która nie stoczyła walki ze śmiercionośną ćmą atakującą nasze domowe ognisko po zmroku. Ile z nas ma w domu niem­etro­seks­ualn­ego partnera, który na dźwięk słowa krem wpada w popłoch. Albo której dziecko nie trenowało niczym Rico z Madagaskaru ślizgu na śniegu tuż po tym, jak kolejny raz zostało poproszone aby się nie zmoczyć 😜 • Te i wiele innych opowieści znajdziecie w tej książce. Będzie świetną lekturą, idealną na odprężenie i poprawę nastroju 😀
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo