23.11.2017Dostęp testowy do bazy RILM Abstracts of Music Literature with Full Text

Baza RILM Abstracts with Full Text (RAFT) powstała w czerwcu 2016 r. Pełnotekstowa wersja bazy RILM Abstracts of Music Literature obejmuje pełną zawartość bazy bibl­iogr­afic­znej­ RILM oraz 200 czasopism pełnotekstowych z ponad 50 krajów, w tym 90 czasopism pełnotekstowych niedostępnych w żadnej innej kolekcji oraz obszerną kolekcję książek, biografii, rozpraw, filmów i materiałów video.

Najważniejsze czasopisma zawarte w bazie to m.in: American Music Research Center Journal, Research and Issues in Music Education (RIME), Muzyka: Kwartalnik poświęcony historii i teorii muzyki, Recherches sur la musique française classique, Rivista di analisi e teoria musicale, Kieler Beiträge zur Film­musi­kfor­schu­ng, Canadian Music Therapy Association Journal, Music archaeological bulletin/Bulletin d'archéologie musicale. Neue Zeitschrift für Musik, Journal of Film Music i wiele innych.

Baza jest podstawowym narzędziem do prowadzenia studiów i badań w zakresie muzyki i dziedzin pokrewnych.

RILM baner.png

Dostęp testowy jest aktywny do 20.01.2018 r.

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl

RILM baner.png RILM baner