Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
ul. Pocztowa 54
22-100 Chełm
2017-11-29
28.11.2017Promocja książki Magdaleny Kawy „Narracje o Holokauście. Dyskurs naukowy a debata publiczna w Polsce”
Chełm PANS

holokaust1.jpg

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza dnia 29 listopada (środa) 2017 roku o godz. 12.00 na promocję książki Magdaleny Kawy pt. Narracje o Holokauście. Dyskurs naukowy a debata publiczna w Polsce.
Pani Magdalena Kawa jest doktorem nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Pracuje w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Działa także w Stowarzyszeniu Dla Ziemi w którym zajmuje się edukacją i animacją międzykulturową. Jest współtwórczynią Fundacji Instytut Kultury Cyfrowej. Była autorką projektu Mapa (nie)pamięci (mapaniepamięci.pl) realizowanego w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestniczyła w projekcie „Światła w Ciemności – Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata realizowanym przez Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN" .
Spotkanie odbędzie się w czytelni biblioteki przy ul. Pocztowej 54, wstęp wolny.

holokaust1.jpg holokaust1