19.02.2018Spotkanie autorskie z Dorotą Suwalską

front.jpg

„Robię wiele różnych rzeczy, lecz najważniejsze są książki”

Pod takim hasłem odbyło się spotkanie autorskie z Dorotą Suwalską, animatorką kultury, plastyczką zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Moszczenicy. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas V i VI Szkoły Podstawowej. Podczas spotkania autorka w bardzo ciekawy sposób przekazała garść informacji związanych z powstawaniem książki, na przykład, kim jest wydawca, czym zajmuje się ilustrator, kiedy książka może być wydana po raz drugi. Ponadto uczestnicy dowiedzieli się jak mogą być wykonywane ilustracje do książek, obejrzeli wiele ciekawych, nietypowych grafik. Na koniec mogli zadawać pytania do gościa, zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć: www.biblioteka.moszczenica.eu

front.jpg front
jpg, 1.7 MiB, 3180x2120