26.02.2018Kursy Funmedia dla czytelników biblioteki

lerni.jpg

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Lorentowicza w Pabianicach właśnie nawiązała współpracę z Funmedia. Już od marca 2018 r., dla czytelników biblioteki dostępny będzie "Funpakiet dla bibliotek", w którym zwiera się 7 kursów.

W pakiecie dostępne są:

E-kursy językowe Lerni (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) oraz e-kursy specjalistyczne z serii "Kursy123" ("Czytaj123" i "Pamiętaj123"), w tym kursy dla dzieci i młodzieży "FunEnglish" i "FunJunior".

Kursy mają atrakcyjną multimedialną i interaktywna formę, użytkownicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności dzięki grom, lekcjom, ćwiczeniom, filmom i dialogom z native speakerami.

Aby skorzystać z kursów, trzeba zarejestrować kod (jeden kod daje dostęp do wszystkich wybranych kursów), który już od marca będzie można uzyskać w Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach. Oferta jest skierowana do zare­jest­rowa­nych­ czytelników biblioteki, liczba kodów jest ograniczona.

Główna Biblioteka dla dorosłych – ul. św. Jana 10 (I piętro),
Biblioteka dla dzieci i młodzieży (Filia nr 5) – ul. św. Jana 10 (parter),
Filia nr 2 – ul. Łaska 46/48
Filia nr 4 – ul. 20 Stycznia 14
Filia nr 6 – ul. Jana Pawła II 68 (Pabianickie Centrum Medyczne)

Więcej informacji na stronie www.lerni.us.

lerni.jpg lerni