Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice
2018-4-20
24.03.2018...Bo, Kobieta...
Michałowice BPG

Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim, aktorem Teatru Ateneum w Warszawie, członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV, poetą i pieśniarzem związanym z kabaretem, autorem tekstów piosenek, satyr i twórcą scenariuszy.

Artysta będzie naszym gościem w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Michałowickiej bibliotece.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, jednak ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w bibliotece od dnia 3.04.2018 r. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.
Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wejściówki, a jej odbiór zobowiązuje do udziału w wydarzeniu.

Poniedzielski.png Poniedzielski
png, 1.2 MiB, 1588x2246