18.06.2018Promocja czytelnictwa i bibliotek

dsc_0000.jpg

Przy pięknej słoneczniej pogodzie 27 maja 2018 r. w Wolborzu można było spędzić dzień na wielu atrakcjach kulturalnych dla całych rodzin i zapoznać się z działalnością wszystkich bibliotek. Zorganizowano je w celu promocji bibliotek i czytania. W trakcie eventu z koncertem wystąpił kwartet „Antidotum Quartet”, wysłuchano wystąpień pisarza Dariusza Rekosza i dziennikarza Szymona Hołowni oraz rozstrzygnięto konkursy plastyczne dla dzieci. Tematyką konkursową było 100 lecie odzyskania niepodległości. Wieczór na pl. Jagiełły zakończyły koncerty zespołu Forteca oraz występ wirtuoza skrzypiec Kamila Skickiego, który zagrał na laserowej harfie. Imprezę zakończył pokaz animacji laserów przestrzennych. Mamy nadzieję, że licznie zgromadzeni mieszkańcy i zaproszeni goście poczuli dobrą energię i moc bibliotek powiatu piotrkowskiego.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć biblioteka.moszczenica.eu

dsc_0000.jpg dsc_0000