Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
ul. Bułgarska 19
2018-11-20
09.11.2018"Wołowa skóra, Musza Góra i rogale pachnące świeżością- czy znasz wszystkie poznańskie legendy"?
Poznań PBP

Warsztaty na podstawie książki “Koziołki, rury i czarcie ogony”, Pani Małgorzaty Swędrowskiej. Autorka postara się zainspirować uczestników do aktywnego czytania legend z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz rozbudzić ciekawość poznawania najbliższej okolicy, która jest jedną z wielu aktywności na drodze do kształtowania postaw patriotycznych. Dodatkowo zaakcentowana zostanie rola obrazu- ilustracji w książce dla dzieci na przykładzie twórczości Joanny Bartosik, współczesnej cenionej ilustratorki i twórczyni książek dziecięcych.
Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie uczestnictwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Termin: 20 listopada 2018 r. godzina 15.30
Miejsce: Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu, ul. Bułgarska 19
Obowiązują zapisy za pośrednictwem formalarza online na stronie www.pbp.poznan.pl

koziołki2.jpg