13.11.2018WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI DNIA POSTACI Z BAJEK

WYNIKI KONKURSU Z OKAZJI DNIA POSTACI Z BAJEK

Bardzo miło nam poinformować, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, który nasza biblioteka ogłosiła z okazji Dnia Postaci z Bajek, przypadającego na 5 listopada.
Na samym początku chcemy bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu za pracę włożoną zarówno w wykonanie swojej ulubionej postaci z bajki, jak również w rozwiązanie zadań, które ukryte były w specjalnych konkursowych kopertach:)😊
Z racji na fakt, że technika wykonania była dowolna, oceniona została przede wszystkim kreatywność i pomysł na wykonanie swojej ulubionej postaci z bajek, estetyka wykonania, a także praca włożona w wykonanie swoich konkursowych postaci. Jury złożone z pracowników biblioteki postanowiło przyznać nagrody w 2 kategoriach:
- dzieci młodsze (przedszkolaki)
- uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej
WYNIKI:
Kategoria: dzieci młodsze
Miejsce I - Karolinka Szczotka
Miejsce II - ex aequo - Emilka i Tomek Rus
Miejsce III - Dominika Kliś

Kategoria: dzieci starsze
Miejsce I - Afrodyta Piechota
Miejsce II - Zosia Jasek
Miejsce III - ex aequo - Marysia i Ania Potępa

Z racji na bardzo dużo różnorodnych prac, jury przyznało dodatkowo trzy wyróżnienia dla: Leny Nowak, Wiktorii Caputy i Weroniki Caputy.

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór medali, natomiast zwycięzców oraz osoby wyróżnione po dodatkowe upominki:)😊
W grudniu z nadesłanych prac powstanie specjalna wystawa, którą oglądać będzie można w godzinach pracy naszej biblioteki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!:

przedszkolaki.jpg