Rodzaj wydarzenia

2018-12-16
05.12.2018"My z Niego wszyscy". Salon Poezji Adama Mickiewicza
Tarnów MBP

Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników pięknego słowa na ostatni tegoroczny Salon Poezji pt: "My z Niego wszyscy", który będzie poświęcony Adamowi Mickiewiczowi. Klasyczne strofy uzupełni klasyczne brzmienie kwartetu smyczkowego. Słowem, jak przystało na przedświąteczną atmosferę, będzie ciepło, miło i pięknie. Salon odbędzie się 16 grudnia, o godz. 11:00 na Scenie Underground Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie.
Wiersze usłyszymy w interpretacji tarnowskich aktorów: Moniki Wenty, Kamila Urbana i Stefana Krzysztofiaka. Oprawę muzyczną zapewni kwartet smyczkowy w składzie: Adriana Olszówka (I skrzypce), Agnieszka Chajec (II skrzypce), Justyna Maziarka (altówka), Anna Jóźwicka (wiolonczela). Wstęp wolny.
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Gminy Miasta Tarnowa.

Mickiewicz_plakat.pdf Mickiewicz_plakat
pdf, 228 KiB