05.02.2014IBUK.PL

W roku 2014 również umożliwiamy Naszym użytkownikom dostęp do nowej listy tytułów w ramach Warmińsko-Mazurskiego Zasobu Bibliotecznego. Zasób liczy 811 tytułów i aktywny jest
od 01.02.2014 do 02.02.2015 roku.
Instrukcja dla użytkowników serwisu.

1) Dostęp do publikacji z sieci bibliotecznej na stronie libra.ibuk.pl.
Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
2) Dostęp do publikacji spoza sieci bibliotecznej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece. KOD DOSTĘPU W BIBLIOTECE!!! /bs/