Rodzaj wydarzenia

2019-5-26
16.05.2019Piknik naukowy
Malanów GBP

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zaprasza wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzinami na "Piknik naukowy" realizowany w ramach projektu " Z biblioteką w świecie nauki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Interaktywny pokaz połączy zabawę z nauką. Uczestnicy pikniku zobaczą jak ciekawy, kolorowy a czasami nawet wybuchowy jest świat fizyki i chemii. Prowadzone pokazy pomogą małym i dużym lepiej zrozumieć otaczający ich świat, rozwinąć umiejętność zadawania pytań: jak to działa, dlaczego tak jest i szukania na nie odpowiedzi.
Piknik naukowy.jpg

Piknik naukowy.jpg Piknik naukowy