13.06.2019„OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA” DZIECIOM W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W TRZCIELU.

6 czerwca w ramach akcji „Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom” nasza biblioteka gościła dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzcielu. Uczniowie mieli okazję w ramach tej akcji wysłuchać „Legendy o Skarbniku” autorstwa Juliana Brudzewskiego w formie Teatru Kamishibai. Po spektaklu słuchacze mieli za zadanie narysować głównego bohatera legendy. Na koniec dzieci wzięły udział w zabawie z chustą Klanzy.
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W TRZCIELU.jpg
OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W TRZCIELU (2).jpg