03.09.2019RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI NA 2020 r. Zagłosuj na bibliotekę!

RZESZOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI NA 2020 r.

Zagłosuj na bibliotekę!

Prosimy o oddawanie głosów na zadanie dotyczące bibliotek publicznych w Rzeszowie:

Zadanie nr 116 - kategoria III

– „BIBLIOTEKA MIEJSCEM SPOTKAŃ I KREATYWNOŚCI”

Założeniem projektu jest organizacja różnorodnych wydarzeń kulturalnych w bibliotekach publicznych Rzeszowa i w przestrzeni miasta oraz tworzenie w bibliotekach przyjaznych miejsc do pogłębiania zainteresowań i pasji. Elementem projektu będzie także wydanie książki poświęconej historii Rzeszowa – firmie „Ignacy Schaitter i Spółka”, działającej w naszym mieście w XIX i pierwszej połowie XX wieku.

Biblioteki publiczne są doskonałym miejscem służącym nie tylko promocji literatury, ale także przestrzenią realizacji wydarzeń z szeroko pojętej kultury. Są także instytucjami otwartymi na nowe inicjatywy, zapewniającymi odpowiednie otoczenie i atmosferę, w których mieszkańcy Rzeszowa mogą spędzić aktywnie czas wolny, biorąc udział w warsztatach, spotkaniach, rozwijać swoje pasje i hobby oraz poznawać historię Rzeszowa.

Głosowanie na zadania odbywa się w dniach

od 30 sierpnia do 20 września 2019 r.

Głosować można w jednej z dwóch form:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej rbo.erzeszow.pl

2. papierowej – za pośrednictwem karty do głosowania, możliwej do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa - [formularz]bip.erzeszow.pl, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania, po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu (mieszkaniec Rzeszowa, w każdym wieku) może oddać głos tylko na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii.

Szczegóły dotyczące głosowania dostępne są na stronie >> [Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Rzeszowa] bip.erzeszow.pl

Projekt do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. opracowała i złożyła Bożena Janda.

Liczymy na głosy naszych czytelników!

budzet_2020_strona.png budzet_2020_strona
png, 1.7 MiB, 1403x1984