13.09.2019Spotkanie DKK w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Trzcielu.

"WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA" JOANNY KRUSZEWSKIEJ - SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W TRZCIELU.

Dyskusyjny Klub Książki z Trzciela spotkał się 5 września br. w naszej bibliotece. Tym razem udział w dyskusji wzięli również goście, którzy uczestniczyli w Narodowym Czytaniu w naszej książnicy i zostali na spotkaniu klubowiczów. Przedmiotem dyskusji była książka Joanny Kruszewskiej "Wszystko się zaczyna", jest to druga część cyklu opowiadająca losy typowej polskiej rodziny. Główną bohaterką jest Marta, młoda dziewczyna, której plany życiowe są już dopracowane w szczegółach. Nagle wszystko się zmienia, kiedy seniorka rodu babcia Halina chce spełnić swoje najskrytsze marzenia. Ignoruje oburzenie rodziny i z determinacją dąży do celu. Jej postawa wywraca relacje w rodzinie do góry nogami. Pod wpływem podjętych przez Halinę decyzji , wyłania się całkiem inny obraz rodziny, który jest pełen sprzeczności, żalów i niespełnionych marzeń. Autorka zapewniła czytelnikom wiele zaskakujących zwrotów akcji. Ukazała cały wachlarz postaci z ciekawymi i intrygującymi cechami charakterów. Zapraszamy do przeczytania trzech części tego cyklu i szukania odpowiedzi na pytanie czy warto spełniać swoje marzenia?

Kolejne spotkanie DKK z Trzciela odbędzie się 7 listopada br. o godz.16.30, tematem dyskusji będzie książka Joanny Kruszewskiej "Wszystko się zaczyna".
DKK 5.09.19 (2).jpg
DKK 5.09.19 (3).jpg
DKK 5.09.19 (4).jpg

DKK 5.09.19 (2).jpg DKK 5.09.19 (2)