18.10.2019„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Szanowni Państwo,
bardzo miło nam poinformować, że nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie zadania w ramach programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Na ten cel otrzymaliśmy w tym roku 20 tys. złotych.
Zachęcamy do zgłaszania naszym bibliotekarzom w siedzibie głównej oraz w filiach propozycji zakupów, a także poprzez nasz katalog on-line.

ministerstwo kultury logo.jpg
logo biblioteka narodowa.png
biblioteka narodowa logo 2.jpg

ministerstwo kultury logo.jpg ministerstwo kultury logo