08.02.2020Wesołe piątki w bibliotece podczas ferii zimowych cz.2

Wesołe piątki w bibliotece w czasie ferii zimowych
Wesołe piątki w bibliotece, to oferta Gminnej Biblioteki Publicznej, z której korzystały dzieci w okresie ferii zimowych. Pod opieką naszej bibliotekarki - Danuty Przybylskiej, animatora zabaw dla dzieci - Karoliny Łusiaczyk oraz – kapelmistrza Orkiestry - Pana Mariusza Trzcińskiego dzieci wykonywały zabawy manualne, ruchowe, zgadywały zagadki i rozwiązywały rebusy, grały w klasy, słuchały teatrzyku kamishibai. Dzieci miały okazję ćwiczenia swojego warsztatu literackiego i muzycznego a na koniec ferii z dużych kartonów wykonały piękne pingwiny, za co zostały nagrodzone skromnymi suwenirami poczęstowane słodkim co nieco.
Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie jest placówką licznie odwiedzaną przez grupy szkolne i przedszkolne. Największą nagrodą za naszą pracę są zapytania od naszych Czytelników z grup szkolnych i przedszkolnych na wakacyjną ofertę zajęć w 2020roku!

DSC01838.jpg DSC01838