Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2020-3-13
10.03.2020„Wiosenny wianek” – warsztaty tworzenia dekoracji florystycznych
Biblioteka w Zielonkach

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne na warsztaty tworzenia dekoracji florystycznych „Wiosenny wianek”, które odbędą się w piątek 13 marca w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy stworzą dekoracyjne wieńce w wiosennej tonacji barwnej. Wspólnie zastanowimy się jak dobierać kolory, które elementy łączyć i jak powiązać je w całość. Do wykonania naszych prac wykorzystamy naturalne materiały (m.in. gałązki brzozy, wierzby lub leszczyny, słoma, suszone kwiaty i trawy, bazie, chrobotek reniferowy, rattany, juta) oraz ozdobne dodatki w postaci piórek i jajeczek.

Gotowe wianki będą mogły ozdobić drzwi, okna lub wnętrza domów uczestników zajęć.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_wiosenny wianek_węgrzce.png