14.05.2020Ponowne otwarcie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie – nowe zasady i terminy

18 maja 2020 r. w poniedziałek, w porozumieniu z Organizatorem, Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie ponownie otwiera swoje drzwi dla czytelników.

AA.png

Wracamy jednak do zmienionej rzeczywistości – działamy bowiem w sytuacji zagrożenia epidemicznego.

Ze względu na bezpieczeństwo – czytelników i personelu – oraz konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego, Biblioteka wprowadza nowe zasady korzystania z księgozbioru. Znajdziecie je na naszej planszy i na stronie internetowej: www.mbp.konin.pl
Nowa rzeczywistość wymaga nowego podejścia.
Bibliotekarze w przyłbicach i rękawiczkach, 5-dniowa kwarantanna zwracanych książek, brak swobodnego dostępu do księgozbioru, zamknięta czytelnia i stanowiska komputerowe – to najważniejsze zmiany w zasadach korzystania z biblioteki.
W celu zapewnienia bezpiecznej obsługi czytelników rekomendujemy rezerwowanie lub zamawianie zbiorów (już od dzisiaj, tj. 14.05.2020 r.) poprzez:
- indywidualne konto online czytelnika - pod adresem: www.konin-mbp.sowa.pl,
- e-mail - na adresy placówek bibliotecznych,
- telefonicznie - pod numerem danej placówki bibliotecznej,
- wcześniejsze przygotowanie listy książek potrzebnych do wypożyczenia.

AA.png AA
png, 536 KiB, 800x800