Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie
ul. Rynek 8
88-300 MOGILNO
2020-6-29
18.06.2020ZAPRASZAMY NA OPOWIEŚĆ MARKA KRAMARCZYKA "TROPEM WIELORYBÓW PACYFIKU"
Mogilno MBP

Marek Kramarczyk.jpg

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc osoby, które wpiszą się na listę obecności mają pierwszeństwo przy wpuszczaniu na sale.

Uczestnictwo można zgłosić osobiście w siedzibie biblioteki, telefonicznie 52 315 25 94 lub 510 814 965 bądź mailowo biblioteka@mbp.mogilno.pl do dnia spotkania.

Regulamin uczestnictwa spotkaniu z Markiem Kramarczykiem „Tropem wielorybów Pacyfiku”.
Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie 29.06.2020 r.

1.W związku z obowiązującym w kraju stanem pandemii, zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej i Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epid­emio­logi­czne­j w Mogilnie, do sali konferencyjnej będzie mogło wejść 47 osób.

2.Chęć uczestnictwa w wydarzeniu można zgłosić mailowo biblioteka@mbp.mogilno.pl lub telefonicznie 52 315 24 05 lub 510 814 965 do dnia spotkania. Osoby, które zgłoszą chęć uczestnictwa w wydarzeniu będą miały pierwszeństwo w przypadku przybycia większej niż dozwolona liczby uczestników.

3.Uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe pod warunkiem:
a.zakrywania ust i nosa przez widzów przez cały czas pobytu na terenie biblioteki;
b.dezynfekcji rąk przy wejściu na teren biblioteki;
c.przekazania organizatorom danych kontaktowych, które mogą zostać udostępnione Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, na wypadek wykrycia, że w danym wydarzeniu brała udział osoba zakażona. Dane będą przechowywane u organizatora przez 2 tygodnie.

4.Podczas spotkania sala musi być wentylowana.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

Marek Kramarczyk.jpg Marek Kramarczyk