Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna
13.10.2020Biblioteka - bezpiecznym miejscem
Gniezno BPMG

Chcemy, aby Biblioteka była dla Was – i dla nas – miejscem bezpiecznym. Dlatego przypominamy o środkach ostrożności, jakich należy przestrzegać podczas wizyt w Bibliotece.
Po pierwsze – najważniejsze – jeśli masz infekcję, kaszlesz, kichasz, czujesz się osłabiony – zostań w domu.
Podczas wizyty pamiętaj o maseczce i dezynfekcji rąk.
Książki, które zwracasz odkładaj na specjalnie wyznaczone miejsce – przejdą kwarantannę.
Stanowiska komputerowe we wszystkich naszych placówkach będą nieczynne od odwołania.

Ponadto - zalecamy...
Więc - najpierw odwiedziny na stronie www.biblioteka.gniezno.pl, potem kolejny etap, czyli zakładka katalog i myszkowanie wśród tysięcy bibliotecznych propozycji i w końcu - wizyta, podczas której odbieramy cały ten literacki zapas ratunkowy. To ważne w obecnej sytuacji, bo znacząco skraca wizytę w bibliotece. Za to wieczory z książką mogą być dowolnie długie, nawet...do rana.

Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo.

bpmg (1).jpg bpmg (1)
jpg, 320 KiB, 1920x1440