15.10.2020Rodzicielstwo bliskości - spotkanie online z psycholożką Agnieszką Stein

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online

o sile więzi z dzieckiem z

Agnieszką Stein

– psycholożką, autorką książek, popularyzatorką nurtu rodzicielstwa bliskości

17 listopada 2020 r. (wtorek), godz. 19.00

Prowadzenie spotkania – Aldona Wiśniowska (Filia nr 5 WiMBP)

Obsługa techniczna - Joanna Piller i Janusz Haliniak
(Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP)

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting

(wystarczy wpisać swoje imię oraz e-mail)

Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

Rodzicielstwo to ciągłe przedzieranie się przez gąszcz pytań i wątpliwości. Jak postępować z dzieckiem, zwłaszcza gdy jego zachowania są trudne? Karać czy nie karać? A jeśli nie, to co zamiast? Chwalić czy nie chwalić? Bo przecież na zaprezentowany przez przedszkolaka rysunek jakoś zareagować trzeba. Czy należy być konsekwentnym? A jeśli niekoniecznie zawsze, to czy dziecko nie wyczuje naszej słabości i wahania i tego nie wykorzysta? I jak skłonić dziecko na założenia czapeczki, kiedy jest zimno?

Na zaproszenie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie na pytania czytelników odpowie Agnieszka Stein, psycholożka od ponad dwudziestu lat towarzysząca dzieciom i rodzicom w rozwiązywaniu trudności wychowawczych.

Agnieszka Stein ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi szkolenia i webinaria dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Udziela konsultacji indywidualnych. Pracuje w nurcie rodzicielstwa bliskości. Jest autorką książek: „Dziecko z bliska”, „Dziecko z bliska idzie w świat”, „Potrzebna cała wioska” „Akcja adaptacja” i „Nowe wychowanie seksualne”.

• Okazuje się, że dziecko wie, czy jest mu ciepło, czy zimno. A jeśli mamy wątpliwość – zapytajmy je lub mocniej naciągnijmy czapkę na własne uszy!

Prywatnie Agnieszka Stein bardzo lubi czytać i polecać innym dobre książki.

stein.png stein
png, 1.7 MiB, 1403x1984