12.11.2020Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Jak Państwo zapewne zauważyliście, do naszych bibliotek cały czas przybywa nowości wydawniczych:)😊 Obecne zakupy realizowane są dzięki dofinansowaniu zadania w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.
W tym roku na ten cel pozyskaliśmy 11 576 złotych.
Serdecznie zapraszamy po nowości zarówno do głównej siedziby w Lipowej, jak i do filii w Leśnej i Twardorzeczce.
ministerstwo kultury logo.jpg
biblioteka narodowa logo 2.jpg
logo biblioteka narodowa.png

ministerstwo kultury logo.jpg ministerstwo kultury logo