18.11.2020KSIĄŻKA Z DOSTAWĄ DO DOMU? ZAPRASZAMY:)

Drodzy Czytelnicy,
już od kilku lat w naszej bibliotece realizowana jest akcja "Książka z dostawą do domu". W obecnej sytuacji wyjeżdżamy do Państwa jednak jeszcze częściej:)😊
Akcja skierowana jest do seniorów, osób niep­ełno­spra­wnyc­h oraz chorych, z terenu Gminy Lipowa, które mają problemy z dotarciem do naszych bibliotek.
Co należy zrobić, aby zamówić książki?
1. Zadzwoń do naszej biblioteki pod numer (33) 867 16 74 lub napisz na bibliotekalipow@bibl­iote­kali­powa­.pl i zamów interesujące cię książki.
2. Najpóźniej następnego dnia roboczego pracownik biblioteki dostarczy Twoje zamówienie.
Dostawa książek realizowana jest obecnie z zachowanie wszelkich zasad reżimu sanitarnego - zbiory przekazywane będą z maksymalnym ograniczeniem kontaktu bezpośredniego.
ksiązka z dostawą do domu-plakat.jpg

ksiązka z dostawą do domu-plakat.jpg ksiązka z dostawą do domu-plakat
jpg, 369 KiB, 1451x2048