20.11.2020Książki na wynos!!!

W okresie 16 – 27.11.2020 r., od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 15.00 udostępnienie zbiorów może odbyć się przed wejściem do budynku biblioteki – okno wypożyczalni oznaczone napisem „Punkt odbioru”.
W tym celu :
1. Czytelnik zamawia e-mailowo lub telefonicznie wybrane publikacje.
Adres mailowy wypozyczalnia@cdn.pila.pl , tel. 67 2131127
2. Bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia czytelnika umawia z nim termin odbioru na konkretną godzinę.
3. Bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie użytkownika i przekazuje paczkę z zamówionymi egzemplarzami w „Punkcie odbioru”, w wyznaczonym terminie.
4. W w/w. okresie nie będą przyjmowane zwroty.
5. W czasie zamknięcia nie będą naliczane kary za przetrzymanie zbiorów
6. Wypożyczone materiały można prolongować telefonicznie lub mailowo
7. Zachęcamy do zamawiania skanów artykułów i fragmentów książek pod adresem czytelnia@cdn.pila.pl zgodnie z zasadami skanowania
8. Zapraszamy do korzystania z czytelni Ibuk Libra, kody dostępu można otrzymać mailowo lub telefonicznie.
PBP.png

PBP.png PBP