10.12.2020Wolne Lektury w katalogu internetowym Gminnej Biblioteki Publicznej w Skrzyszowie

wolneLektury.jpg

Wolne Lektury to projekt fundacji Nowoczesna Polska realizowany we współpracy z Biblioteką Narodową, Biblioteką Śląską oraz Biblioteką Elbląską pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Od 10 grudnia 2020 roku dostęp do Wolnych Lektur możliwy jest również w naszym katalogu on-line pod adresem:

www.skrzyszow-gbp.sowwwa.pl
W polu wyszukiwania należy wpisać szukany tytuł lub Wolne Lektury, a następnie wybrać odpowiedni format.

Zasoby można pobierać całkowicie bezpłatnie na dowolne urządzenie (PC, tablet, smartfon, odtwarzacz mp3, czytnik e-book) bezpośrednio z katalogu bibliotecznego.

Książki udostępnione są w kilku formatach:

ebook.jpg HTML , TXT , PDF, EPUB, MOBI, FB2

audiobook.jpg MP3, Ogg Vorbis oraz format DAISY dostosowany do potrzeb osób słabowidzących, niewidomych oraz osób mających trudności z czytaniem.

wolneLektury.jpg wolneLektury
ebook.jpg ebook