11.05.2021"Sprawa zaginionej księgi" - gra detektywistyczna online

To miała być zwykła lekcja biblioteczna… Nikt nie przypuszczał, że zamieni się w walkę z międzynarodową szajką złodziei książek.

Członkowie Klanu Chaosu kradną Księgę – najcenniejszy, trzymany w ukryciu skarb z biblioteki w Suchym Lesie. Przy okazji zostawiają kilka śladów… oraz zmieniają całą bibliotekę w najeżony pułapkami labirynt! Rozwiązujcie podstępne zagadki, zbierajcie dowody i rozwiążcie Sprawę zaginionej Księgi, by przywrócić porządek w bibliotece (i na świecie, oczywiście!)

Grę udostępniamy w ramach XVIII ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który w tym roku obchodzimy pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Oprócz wciągających lektur w naszej bibliotece znajdziecie również dreszczyk przygody!

Aby zagrać w grę, wystarczy pobrać na telefon lub tablet bezpłatną aplikację Action Track i zeskanować kod QR. Powodzenia!

Sprawa zaginionej księgi SZYLD.jpg

Sprawa zaginionej księgi SZYLD.jpg Sprawa zaginionej księgi SZYLD