Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie
2021-6-1
12.05.2021Literackie spotkanie z Marcinem Mortką
Kępno SBP

Zapraszamy do biblioteki na bliskie spotkanie z fantastyką. Gościem będzie Marcin Mortka, pisarz literatury fantasy i tłumacz. Jego ostatnia książka nosi tytuł "Nie ma tego złego". Od 2012 roku książki Marcina Mortki kierowane są nie tylko do młodzieży i dorosłych. Wśród nowych tytułów pojawiają się również opowiadania dla najmłodszych.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji projektu "Bibliostory - z Lemem przez miasto" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wejściówki, które można odebrać w wypożyczalni.

bibliostory - z lemem przez miasto.png

bibliostory - z lemem przez miasto.png bibliostory - z lemem przez miasto
png, 2.5 MiB, 1587x2245