Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
62-002 Suchy Las
52.47348 16.87451
2021-6-11
11.06.2021Stanisław Lem …on już to wiedział…
Suchy Las BPG

Lem SLIDER.png

Zachęcamy Was serdecznie do obejrzenia wystawy zatytułowanej „Stanisław Lem …on już to wiedział…”, która gości w naszych murach dzięki uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Dopiewie. Okazuje się, że to o czym pisał autor w swych futu­rolo­gicz­nych­ powieściach, dzisiaj mamy na wyciągnięcie ręki. Lem „przewidział” powstanie smartfonów, ebooków, wirtualnej rzeczywistości, a nawet drukarek 3D. Wystawa ta pozwala uświadomić nam jak szybki potrafi być postęp technologiczny. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat wynaleziono naprawdę bardzo wiele zaawansowanych technologicznie gadżetów. To one są dowodem na to, że lemowska fantastyczna wizja w wielu aspektach życia stała się naszą codziennością, a tym samym światem rzeczywistym. Dzięki wystawie macie niesamowitą okazję do odbycia własnej podróży badawczej i poznania twórczości Stanisława Lema. W ramach naszego projektu Patron Roku 2021 między 10, a 27 czerwca można ją będzie oglądać w holu CKiBP.

Gorąco zapraszamy.

Źródło materiałów graficznych: GBPiCK w Dopiewie.

Lem SLIDER.png Lem SLIDER
png, 950 KiB, 1200x460