10.03.2022Projekt biblioteki z dofinansowaniem.

mkidzn.png

Gminna Biblioteka Publiczna w Rychtalu będzie w bieżącym roku realizować projekt ,,Książki popu­larn­onau­kowe­ skarbnicą wiedzy’’, z dofinansowaniem w wysokości 8000 zł z programu Partnerstwo dla Książki, ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Spośród 728 złożonych wniosków, pozytywnie oceniono i przyznano dofinansowanie 225 projektom.
W ramach zadania zostaną zrealizowane między innymi takie działania jak: bezpłatne warsztaty ekologiczne, przyrodnicze i kulinarne oraz spotkania autorskie. Adresatami projektu będą dzieci, młodzież i seniorzy, którzy za pośrednictwem biblioteki będą mogli skorzystać z ciekawej i atrakcyjnej oferty kulturalnej i edukacyjnej.

mkidzn.png mkidzn
png, 8 KiB, 280x180