13.05.2022"Z książką na walizkach X łódzkie spotkania z młodymi czytelnikami" - spotkanie z Pawłem Wakułą

Po raz dziesiąty w bibliotece gościliśmy pisarzy w ramach akcji czytelniczej " Z książką na walizkach łódzkie spotkania z młodymi czytelnikami", organizowanej przez Wydawnictwo Literatura.

13 maja w bibliotece z uczniami klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 7 w Łowiczu spotkał się autor znanych i lubianych książek dla dzieci - Paweł Wakuła. Pisarz opowiedział dzieciom o swojej twórczości, skąd czerpie pomysły, jak wymyśla głównych bohaterów. Podczas spotkania autor rysował postacie, które goszczą w jego opowiadaniach.

Po spotkaniu uczestnicy mogli kupić książki i otrzymać pamiątkowy autograf z rysunkami pisarza.

DSCN8481-001.jpg

DSCN8481-001.jpg DSCN8481-001