Rodzaj wydarzenia

literackie

Latarnia na Wenei
2022-6-22
06.06.2022Polszczyzna – zawsze na czasie!: Dorota Masłowska – spotkanie autorskie
Gniezno BPMG

Bowie w Warszawie, a Masłowska w Gnieźnie. Czujecie motyle w brzuchu? Szykujcie klapki i kanapki na 19.00 w środę 22 czerwca! Dorota Masłowska na Latarni na Wenei – a porozmawia z nią Alex Freiheit. No i Wy, sekcja: pytania od publiczności. A o czym? Tego się możemy domyślać, a i tak będzie: inaczej! bardziej! lepiej!

Dorotę Masłowską zaprosiliśmy w ramach projektu „Polszczyzna – zawsze na czasie!” – bo nikt tak jak ona nie umie pokazać nam, jak mówią „inni ludzie”. Czyli my. Jej polszczyzna ma zresztą atest literacki – nagrodzona została nagrodą NIKE (nie czytać: najki).

Projekt „Polszczyzna – zawsze na czasie!” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych, Edycja 2022”.

bamerstrmaslowska.jpg

bamerstrmaslowska.jpg bamerstrmaslowska