Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów im. St. Czernika
2022-6-27
10.06.2022Dyskusyjny Klub Książki
Ostrzeszów BPMiG

W poniedziałek, 27 czerwca 2022 o 11.00, spotykamy się w Czytelni dla Dorosłych w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Zapraszamy i Ciebie!

Czym są spotkania DKK? To swobodne rozmowy w miłej atmosferze o wspólnie przeczytanych książkach przy dobrej kawie i smacznym ciachu.

Nie trzeba być czytelnikiem naszej Biblioteki. Spotkania mają charakter nieformalny (bez zbędnej papierologii, zgód, oświadczeń).

Chętne osoby zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych.

Podczas trzeciego spotkania porozmawiamy o książce pt.: "Młynarski. Rozmowy".

Wojciech Młynarski - postać wielowymiarowa: poeta, satyryk, artysta kabaretowy, autor ponad 2000 tekstów piosenek, dramaturg, scenarzysta, librecista, tłumacz, kompozytor, reżyser teatralny. Współpracował z wieloma kabaretami. Warto zgłębić biografię człowieka - legendy.

Kopia piątek.png

Kopia piątek.png Kopia piątek