25.07.2022UWAGA KONKURS

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie, w którym do wygrania jest najnowsza książka Remigiusza Mroza pt. „Nie ufaj mu” z cyklu Ina Kobryn.

Co zrobić, aby wygrać❓ To bardzo proste❗️ ☺️

W komentarzu pod tym postem napisz tytuł swojej ulubionej książki Remigiusza Mroza i krótko uzasadnij swój wybór. Wygrywa osoba, której odpowiedź będzie interesująca i zachęci do jej przeczytania. 📚

Będzie nam bardzo miło, jeżeli udostępnisz tego posta i podzielisz się informacją o konkursie z innymi.

Konkurs przeznaczony dla pełnoletnich czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej oraz jej filii w Leśnej i Twardorzeczce.

REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej.
2. Nagrodą w konkursie jest książka Remigiusza Mroza pt. „Nie ufaj mu”.
3. Konkurs trwa od 25 lipca 2022 roku do 7 sierpnia 2022 roku, do godziny 21:00.
4. W konkursie mogą brać udział osoby, które są pełnoletnimi czytelnikami naszej biblioteki lub jej filii.
5. Zwycięzca wybrany zostanie na podstawie udzielonej odpowiedzi i naszej subiektywnej oceny.
6. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
7. Wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, a nagrodę będzie można odebrać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej.
8. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach ogłoszenia wyników konkursu.

Powodzenia 🤩

20220725_114550.jpg